O NAS
nowy sposób na spędzanie wolnego czasu
Budzimy Kreatywność
Nasi utalentowani artyści, w 2 godziny poprowadzą Cię krok po kroku przez proces tworzenia Twojego własnego dzieła!
Promujemy ludzi i biznesy
Uważamy, że budowanie niezapomnianych wspomnień , zaczyna się od wspaniałych ludzi. Dlatego promujemy i wspieramy profesjonalnych, lokalnych artystów,
oraz miejsca o przyjaznej atmosferze
Tworzymy Relane Interakcje
Z nami oderwiesz się od ekranu telefonu!
Zajmiesz się tworzeniem własnego obrazu i zabawą ze znajomymi, w jednej ręce trzymając pędzel, a w drugiej kieliszek wina!
Jak to wszystko się zaczęło?
"Naszym celem jest łączenie ludzi przez nietypową imprezę, oderwanie ich od ekranów komputerów i zachęcenie do nawiązywania interakcji twarzą w twarz" - mówią założyciele Picasso Party - Katarzyna i Mateusz. Picasso Party to nie tylko kreatywne zajęcia dla każdego, ale również świetna zabawa w luźnej atmosferze. Niekonwencjonalny sposób na spędzenie wolnego czasu i tworzenie więzi miedzy ludźmi. Jest to idealna opcja na spędzenie wieczoru w gronie znajomych, poznanie kogoś, bądź integracje firmową.
Zmieniamy sposób w jaki ludzie spędzają
czas wolny!

Nawiązujemy współpracę z lokalnymi restauracjami i barami o przyjaznej atmosferze i bombardujemy ich pomysłem, ze ludzie mogą spędzać w nich czas w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nieodłącznymi elementami udanej imprezy są dobre drinki, ludzie i zabawa, ale chcemy dodać do tego zestawu coś jeszcze - tworzenie jedynego w swoim rodzaju obrazu (my sprawiamy ze będzie to dziecinnie proste), a nasi klienci będą mieć wspomnienie unikalnej imprezy, oraz dowód, który mogą zabrać ze sobą do domu!

Uważamy, że każdy od czasu do czasu powinien móc się poczuć jak Picasso! ;)
Wzywamy wszystkie kreatywne duchy!
Kim są ludzie, którzy przeprowadza Cię przez proces tworzenia Twojego obrazu?

Są to aktywni artyści, sprzedający własne prace, równocześnie umiejący tworzyć pozytywne wspomnienia! Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi promując artystów i umożliwiając im prace w zawodzie który kochają!

Jeśli chcesz dołączyć do teamu artystów Picasso Party
daj nam znać!
Kontakt
+48 602 644 290
info@picassoparty.pl
Polska, Warszawa
© 2018 Picassoparty - Katarzyna Walentynowicz
INFORMACJA
  • Oferta Pracy
  • Oferta Dla Restauracji
Made on
Tilda